Hotel Dwór OliwskiGdańsk, jako jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, każade roku odwiedza setki tysięcy turystów kraju jak i z zagranicy. Ogrom zabytków i atrakcji, które trzeba zobaczyć na własne oczy, sprawia, że tutaj życie tętni przez cały rok, a szczególnie od kwietnia do października. W tym turystycznym mieście nie brakuje doskonałej bazy noclegowej. Hotel, lub kwaterę prywatną można znaleźć na każdą kieszeń.

Dziś przedstawiamy Wam hotel Dwór Oliwski zlokalizowany w Gdańsku na ulicy Bytowskiej 4, zaledwie 5 kilometrów od centrum Sopotu, w spokojnym i cichym zakątku. To pięciogwiazdkowy, fantastyczny obiekt, który w 2013 r. zajął 5 miejsce w rankingu na: Najlepszy Hotel w Polsce. Miejsce te otrzymał na podstawie danych ze strony hotels.com, serwis ten wybrał 10 najlepiej ocenianych obiektów.

Hotel Dwór Oliwski z zewnątrz wygląda naprawdę imponująco, położony jest w siedemnastowiecznym dworze, dzięki któremu zawdzięcza swój specyficzny klimat. Wejdźmy teraz do środka i przekonajmy się czy warto tu zagościć nieco dłużej. Już na wejściu da nam o sobie znać perfekcyjna obsługa obiektu oferując powitalnego drinka w hotelowym barze czy słodką przekąskę.

Pokoje wyposażone są standardowo w sejf, minibar, 32‘’ telewizor, obszerną łazienkę z niezbędnymi akcesoriami, regulowaną klimatyzację. Na terenie budynku bezpłatny jest dostęp do Internetu, dlatego mając własny telefon czy laptop nie będziemy musieli zawracać sobie głowy połączeniem z siecią.

Nocleg w pokoju jednoosobowym to koszt 330 złotych, pokój dwuosobowy typu twin- 370 złotych, mniejszy apartament- 570 złotych, apartament- 840 złotych. Hotel w zależności od daty pobytu oferuje różne ceny, warto, więc sprawdzić, kiedy nadarza się korzystna obniżka. Bezpłatny pobyt mają zagwarantowany dzieci poniżej 6 roku życia pod warunkiem, że będą spać na obecnych już w pokoju hotelowych łóżkach.

Hotel Dwór OliwskiRozrywka i relaks to główne punkty na liście klientów, którzy przyjechali spędzić beztrosko czas z dala od zgiełku wielkiego miasta i codziennych problemów. Do naszej dyspozycji obiekt oddaje zupełnie bezpłatną możliwość korzystania z hotelowego spa. Za darmo i do woli możemy, więc pływać w basenie, odpoczywać w saunie czy ćwiczyć na siłowni. To jednak nie wszystko! Klienci mogą także uraczyć się kąpielą w wannie z hydromasażem czy odprężyć na jednej ze sztucznych plaż. W hotelu znajduje się także bar i restauracja oferująca zarówno dania polskie jak i specjały kuchni zagranicznej. Trzymający formę mogą wypożyczyć tu rower i udać się na krajoznawczą wycieczkę po okolicy. Pozostały sprzęt sportowy, jaki dostępny jest na terenie budynku to między innymi kijki do nordic walkingu. Parking natomiast jest prywatny, samochód można zostawić za uiszczeniem opłaty która wynosi 48zł za dzień.

Na oficjalnej stronie obiektu znajdziemy takie zakładki jak Hotel Dwór Oliwski organizacja: wesel, różnego rodzaju przyjęć czy spotkań biznesowych tam z pewnością zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat.