Ryanair - AndroidRyanair to linia lotnicza, która wciąż oferuje naprawdę atrakcyjne ceny za bilety lotnicze po Europie. Mimo, że jest słynnym przedstawicielem taniego latania także dba o klientów i chce ułatwić im zakup podróży. Dlatego udostępnił usługę zakupu biletów lotniczych na android (Ryanair – zakup biletów przez Androida). Dzięki temu klienci mają dostęp do najtańszych biletów i bez problemu mogą poszukać ciekawych ofert. Aplikacja posiada także dodatkowe usługi jak informacje o cenach na ponad 1500 trasach w linii Ryanair, dostępność rozkładów lotów, rezerwacji samochodów, a także pasażerowie korzystający z tej usługi mogą na bieżąco dowiadywać się o nowych promocjach a także oferowanych kierunkach. Korzystając tylko z telefonów komórkowych klienci na bieżąca będą informowani o nowinkach w tej firmie. Ryanair oferuje także możliwość wybrania miejsca na pokładzie samolotów a także wykupienie dodatkowego miejsca na nogi. Warto podróżować tylko z bagażem podręcznym, który znajduje się w cenie biletu lotniczego, wtedy przelot będzie naprawdę tani.

Nowa jakość tanich linii lotniczych

Do tej pory przedstawiciele taniego latania byli kojarzeni z niskim komfortem podróży. Obecnie się to zmienia. Zarówno linie lotnicze Ryanair jak i inni przewoźnicy typu low cost dokładają wszelkich starań aby podróż był komfortowa, mimo niskiej ceny za bilety. Węgierski przewoźnik ograniczył nawet ilość bagażu podręcznego aby pasażerowie mieli więcej miejsca, a także aby samoloty nie miały zbyt dużych opóźnień. Także w liniach easy jet możemy liczyć na komfort loty a także wyjątkowa dbałość o środowisko. Na pokładach brytyjskich samolotów pasażerowie mogą napić się ekologicznej kawy czy herbaty.

Tanie linie kontra tradycyjni przewoźnicy

Coraz częściej decydujemy sią na podróże samolotami. Dzięki temu powstają nowe lotniska a wiele portów lotniczych zarobiło już na odnowienie i remonty. Często korzystamy z usług tanich linii lotniczych, gdyż tanio i bezpiecznie możemy polecieć na wczasy. Dlatego tradycyjni przewoźnicy zaczynają oferować także ciekawe promocje aby być także atrakcyjną alternatywą dla tanich linii. Korzystając z usług przedstawicieli taniego latania musimy jednak liczyć się z kosztami dodatkowymi. Przede wszystkim jest to dość istotne w czasie zimowym, kiedy podróżujemy ze sprzętem sportowym jak narty czy snowboard. Tradycyjne linie z kolei oferują już przewóz tego bagażu w cenie biletu lotniczego.