WalentynkiKoniec roku przyniesie wiele korzyści dla wiernych pasażerów różnych linii lotniczych. Przede wszystkim możemy spodziewać się biletów po kilka złotych w Ryanair czy Wizz Air. W końcówce roku easyJet oferuje bilety lotnicze na wyspy brytyjskie. Pod koniec roku Lot miał być prywatyzowany, jednak na razie zaniechano tego ważnego przedsięwzięcia z powodu niepewnej sytuacji na rynku lotniczym. Sporo przewoźników oferuje już także tanie loty na wczasy zimowe. Już niebawem będziemy mogli kupić bilety lotnicze w ofercie last minut na święta i sylwestra. Szczególną popularnością będą się cieszyły bilety lotnicze do Londynu, w związku z wieloma promocjami i obniżkami cen w londyńskich sklepach.

Walentynki z Lotem

Na walentynki szereg opcji proponuje wielu przewoźników. Tak też jest w polskich liniach lotniczych, które w ostatniej edycji szalonej środy z Lotem zaoferowały tanie loty do Kairu, Wiednia czy Budapesztu. Lot oferuje także bilety lotnicze do Mediolanu. Walentynki możemy spędzić w magicznych i przepięknych zakątkach Europy. Ponadto podróżując z Lotem bierzemy udział w programie lojalnościowym miles&more. Wtedy zbieramy mile, które wymieniamy na nagrody bądź zniżki na inne przeloty. Promocja Lotu trwa bardzo długo. Oprócz walentynek możemy także polecieć na wczasy z okazji Dnia Kobiet. Egipt to bardzo popularne miejsce na wczasy. Ciepłe plaże, wspaniała atmosfera, krystalicznie czysta woda sprawia, że co roku przybywa tu miliony turystów. Budapeszt z kolei nazwany jest Perłą wchodu. Mediolan, po Paryżu to najpiękniejsze miasto mody w Europie.

Szalona środa i inne promocje w Locie

Szalona środa z Lotem to edycja, która zyskała sporą popularność. Od godziny 18 do 23:59 możemy bukować bilety lotnicze do różnych zakątków Europy i świata. Czasami listy są naprawdę imponujące. Oprócz szalonej środy możemy skorzystać z oferty first minut i przelotów krajowych. Lot promuje bilety lotnicze do wielu portów regionalnych. Zwiększył częstotliwość połączeń z Rzeszowem, Wrocławiem a także zwiększył sprzedaż biletów lotniczych do Krakowa.